Twenty Thirteen - en to lt translation catalogue (60 entries)

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Toliau skaityti %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Not Found
lt: Nerasta

note: Description of the plugin/theme
en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
lt: WordPress tema „TwentyThirteen“ grąžina mus prie tinklaraščių rašymo. Ji palaiko visus įrašų formatus, iš kurių kiekvienas yra unikaliai gražiai atvaizduojamas. Tema turi nuostabią spalvų schemą, kuri suderinta su antraštės paveikslėliais, gražiai atvaizduojamais šriftais, piktogramomis ir prisitaikančiu turinio išdėstymu, todėl nuostabiai atrodys dideliuose ekranuose, bet bus puikiai atvaizduojama ir mažuose įrenginiuose.

en: Appears in the footer section of the site.
lt: Atvaizduojama tinklaraščio poraštėje.

en: Main Widget Area
lt: Pagrindinė valdiklių sritis

en: Secondary Widget Area
lt: Antroji valdiklių sritis

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
lt: Atvaizduojama šalia įrašų ir puslapių šoninėje juostoje.

en: Link to full-size image
lt: Nuoroda į pilno dydžio paveikslėlį

en: Full resolution
lt: Pilnas dydis

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lt: Twenty Thirteen veikimui būtina WordPress 3.6 ar naujesnė versija. Jūs naudojate %s. Atsinaujinkite ir bandykite dar kartą.

en: Posts navigation
lt: Įrašų navigacija

en: Monthly Archives: %s
lt: Mėnesinis archyvas: %s

en: Yearly Archives: %s
lt: Metinis archyvas: %s

en: Daily Archives: %s
lt: Dieninis archyvas: %s

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
lt: Tai yra kažkas nemalonaus, taip?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Panašu, kad čia nieko nėra. Gal padėtų paieškos įrankis?

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
lt: Y &#109;. F &#109;&#279;&#110;.

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
lt: Y &#109;.

en: Archives
lt: Archyvai

en: About %s
lt: %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Peržiūrėti kitus įrašus, kuriuos parašė %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: All posts by %s
lt: Visi įrašai, kuriuos paskelbė %s

en: Category Archives: %s
lt: Kategorijos archyvas: %s

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s komentaras<!--%2$s-->
lt[1]: %1$s komentarai<!--%2$s-->
lt[2]: %1$s komentarų<!--%2$s-->

en: Comment navigation
lt: Komentarų navigacija

en: &larr; Older Comments
lt: &larr; Senesni komentarai

en: Newer Comments &rarr;
lt: Naujesni komentarai &rarr;

en: Comments are closed.
lt: Komentavimo galimybė išjungta.

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Leave a comment
lt: Komentarų: 0

en: One comment so far
lt: Komentarų: 1

en: View all % comments
lt: Komentarų: %

en: Nothing Found
lt: Nepavyko rasti

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite nuo čia</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
lt: Deja, nieko panašaus rasti nepavyko. Pabandykite įvesti kitokį paieškos raktažodį.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Panašu, kad nepavyko rasti jūsų ieškomo puslapio. Galbūt jums padės paieškos galimybė.

en: Semantic Personal Publishing Platform
lt: Naudojama „WordPress“ turinio valdymo sistema

en: Proudly powered by %s
lt: „%s“ sistema

en: Navigation Menu
lt: Navigacijos meniu

en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
lt: <span class="meta-nav">&larr;</span> Senesni įrašai

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Naujesni įrašai <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Post navigation
lt: Įrašo navigacija

en: Sticky
lt: Prilipintas

en: View all posts by %s
lt: Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos paskelbė %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
lt: %1$s | %2$s

en: Permalink to %s
lt: Tiesioginė „%s“ nuoroda

en: Menu
lt: Meniu

en: Skip to content
lt: Eiti prie turinio

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
lt: <span class="attachment-meta">Paskelbta: <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> | Įrašas: <a href="%3$s" title="Grįžti į „%4$s“" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
lt: <span class="meta-nav">&larr;</span> Ankstesnis

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Kitas <span class="meta-nav">&rarr;</span>

[ctx: header image description]
en: Circle
lt: Apskritimas

[ctx: header image description]
en: Diamond
lt: Deimantas

[ctx: header image description]
en: Star
lt: Žvaigždė

en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai: %s

en: Tag Archives: %s
lt: Žymos archyvas: %s

en: %s Archives
lt: Archyvai: %s

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda
