Twenty Fourteen - en to lt translation catalogue (93 entries)

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Toliau skaityti %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: May only be visible on wide screens.
lt: Gali būti matoma tik dideliuose monitoriuose.

en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
lt: Pradžios puslapyje galite atvaizduoti iki 6 įrašų, kontroliuojamų <a href="%1$s">žyma</a>; galite keisti žymą ir išdėstymą <a href="%2$s">Išvaizda → Konfigūruoti</a>. Jei jokie įrašai neatitiks žymos, <a href="%3$s">prilipinti įrašai</a> bus rodomi vietoje to.

en: More videos
lt: Daugiau video

en: More audio
lt: Daugiau audio

en: More quotes
lt: Daugiau citatų

en: More links
lt: Daugiau nuorodų

en: More galleries
lt: Daugiau galerijų

en: More asides
lt: Daugiau be pavadinimo

[ctx: featured content default tag slug]
en: featured
lt: rekomenduojama

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
lt: Naudokite šį valdiklį norėdami atvaizduoti naujausius įrašus: Be pavadinimo, Citata, Video, Audio, Paveikslėlis, Galerija, Nuoroda.

en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
lt: Naudokite <a href="%1$s">žymą</a> įrašams rekomenduoti. Jei žymos neatitiks joks įrašas, bus rodomi <a href="%2$s">prilipinti įrašai</a>.

en: Not Found
lt: Nerasta

en: Display Site Title &amp; Tagline
lt: Rodyti tinklaraščio pavadinimą ir apibūdinimą

en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
lt: Daugiau informacijos ir patarimų rasite <a href="%s">Twenty Fourteen dokumentacijoje</a>.

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
lt: Y &#109;. F &#109;&#279;&#110;.

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
lt: Y &#109;.

en: Site Title Color
lt: Tinklaraščio pavadinimo spalva

en: Tag Name
lt: Žymos pavadinimas

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
lt: Nerodyti žymos lankytojams.

note: Description of the plugin/theme
en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
lt: WordPress temos "2014" pagalba sukursite modernų ir stilingą prisitaikančio (responsive) dizaino naujienų tinklalapį. Pagrindiniame puslapyje svarbiausias turinys gali būti rodomas tiek slaideryje, tiek išdėstytas tinkleliu. Išskirtinį vaizdą padės sukurti trys valdiklių zonos, full-width puslapio šablonas bei specialus autorių komandos puslapis. Sukurti internetinį žurnalą ar naujienų portalą su WordPress dar niekada nebuvo taip lengva.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Panašu, kad čia nieko nerasta. Pasinaudokite paieška.

en: All posts by %s
lt: Visi įrašai (%s)

en: Additional sidebar that appears on the right.
lt: Papildoma šoninė juosta dešinėje.

en: Footer Widget Area
lt: Poraštės valdiklių sritis

en: Appears in the footer section of the site.
lt: Rodoma tinklaraščio poraštėje.

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: %d Article | %d Articles
lt[0]: %d įrašas
lt[1]: %d įrašai
lt[2]: %d įrašų

en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

en: Next Image
lt: Kitas paveikslėlis

en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lt: Twenty Fourteen būtina bent WordPress 3.6. O jūs naudojate %s. Atsinaujinkite.

en: Background may only be visible on wide screens.
lt: Fonas gali būti matomas tik plačiuose ekranuose.

en: Featured Content
lt: Rekomenduojami įrašai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Slider
lt: Slankiklis

en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
lt: Pagerinkite dizainą naudodami <a href="%s">spec. paveikslėlius</a> įrašams, kuriuos norite rekomenduoti (dar žinomus kaip miniatiūras). tai leidžia susieti įrašą su paveikslėliu jo neįterpiant. Twenty Fourteen naudoja spec. paveikslėlius įrašams ir puslapiams virš pavadinimų ir rekomenduojamam turiniui pradžios puslapyje.

en: Posts navigation
lt: Įrašų navigacija

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
lt: <span class="meta-nav">Paskelbta:</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
lt: <span class="meta-nav">Ankstesnis įrašas</span>%title

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
lt: <span class="meta-nav">Kitas įrašas</span>%title

en: Twenty Fourteen Ephemera
lt: Twenty Fourteen efemeridė

en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
lt[0]: Galerijoje yra <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s nuotrauka</a>.
lt[1]: Galerijoje yra <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s nuotraukos</a>.
lt[2]: Galerijoje yra <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s nuotraukų</a>.

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Number of posts to show:
lt: Rodomų įrašų skaičius:

en: Post format to show:
lt: Rodomas įrašo formatas:

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contributor Page
lt: Pagalbininkų puslapis

en: Daily Archives: %s
lt: Dienos archyvas: %s

en: Monthly Archives: %s
lt: Mėnesio archyvas: %s

en: Yearly Archives: %s
lt: Metų archyvas: %s

en: Archives
lt: Archyvai

en: Category Archives: %s
lt: Kategorijos archyvas: %s

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s komentaras<!--%2$s-->
lt[1]: %1$s komentarai<!--%2$s-->
lt[2]: %1$s komentarų<!--%2$s-->

en: Comment navigation
lt: Komentarų navigacija

en: &larr; Older Comments
lt: &larr; Senesni komentarai

en: Newer Comments &rarr;
lt: Naujesni komentarai &rarr;

en: Comments are closed.
lt: Komentavimo galimybė išjungta.

en: Leave a comment
lt: Komentarų: 0

en: 1 Comment
lt: Komentarų: 1

en: % Comments
lt: Komentarų: %

en: Edit
lt: (Redaguoti)

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Skaityti toliau <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Nothing Found
lt: Nepavyko rasti

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite čia</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, nieko panašaus rasti nepavyko. Pabandykite įvesti kitokį paieškos raktažodį.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Panašu, kad nepavyko rasti jūsų ieškomo puslapio. Galbūt jums padės paieškos galimybė.

en: Proudly powered by %s
lt: %s sistema

en: Top primary menu
lt: Viršaus pagrindinis meniu

en: Secondary menu in left sidebar
lt: Antrinis meniu kairiojoje šoninėje juostoje

en: Primary Sidebar
lt: Pagr. šoninė juosta

en: Main sidebar that appears on the left.
lt: Pagr. šoninė juosta atvaizduojama kairėje.

en: Content Sidebar
lt: Turinio šoninė juosta

en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: Search
lt: Paieška

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Skip to content
lt: Eiti prie turinio

en: &larr; Previous
lt: &larr; Ankstesnis

en: Next &rarr;
lt: Kitas &rarr;

en: Post navigation
lt: Įrašo navigacija

en: Sticky
lt: Prilipintas

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: More images
lt: Daugiau paveikslėlių

en: Videos
lt: Video

en: Quotes
lt: Citatos

en: Links
lt: Nuorodos

en: Galleries
lt: Galerijos

en: Asides
lt: Be pavadinimo

en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai: %s

en: Tag Archives: %s
lt: Žymos archyvas: %s

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page
lt: Pilno pločio puslapis
