Themes - Twenty Fifteen - en to lt translation catalogue (61 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
lt: WordPress tema "2015" yra minimalistinės struktūros, orientuota į tinklaraščius, jos dizainas aiškus ir neperkrautas. Paprasta tipografija yra lengvai įskaitoma įvairiuose ekranų dydžiuose bei tinkama naudoti su daugeliu kalbų. Ši tema buvo kuriama taikant "mobile-first" požiūrį - tai reiškia, kad Jūsų turinys yra svarbiausias ir gerai matomas, nepaisant ar lankytojai skaitys jį išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose, nešiojamuosiuose ar stacionariuose kompiuteriuose.

note: translators: %s: post title
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: Komentuokite<span class="screen-reader-text"> įrašą %s</span>

en: Previous post:
lt: Ankstesnis įrašas:

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next post:
lt: Paskesnis įrašas:

en: Next
lt: Kitas

en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai: %s

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
lt: Visas dydis

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
lt: Žymos

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
lt: Paskelbta

[ctx: Used before post format.]
en: Format
lt: Formatas

en: Featured
lt: Rekomenduojama

en: Newer Comments
lt: Naujesni komentarai

en: Older Comments
lt: Senesni komentarai

en: Comment navigation
lt: Komentarų navigacija

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pink
lt: Rožinė

en: Yellow
lt: Geltona

en: Dark
lt: Tamsi

en: Default
lt: Numatytieji

en: Header and Sidebar Background Color
lt: Antraštės ir šoninės srities fono spalva

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
lt: Rodoma antraštėje (header) mažuose ekranuose ir šoninėje srityje (sidebar) dideliuose ekranuose.

en: Header and Sidebar Text Color
lt: Antraštės ir šoninės srities teksto spalva

en: Base Color Scheme
lt: Pagrindinė spalvų schema

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
lt: Twenty Fifteen būtina bent 4.1 WordPress versija. Jūs naudojate %s - atsinaujinkite ir pabandykite dar kartą.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
lt: <span class="meta-nav">Paskelbta įraše:</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
lt: Kitas paveikslėlis

en: Previous Image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

en: Menu and widgets
lt: Meniu ir valdikliai

en: Skip to content
lt: Pereiti prie turinio

en: collapse child menu
lt: suskleisti sub-meniu

en: expand child menu
lt: išskleisti sub-meniu

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
note: Translators: To add an additional character subset specific to your language, translate this to 'greek', 'cyrillic', 'devanagari' or 'vietnamese'. Do not translate into your own language.
en: no-subset
lt: nėra kalbos poaibio

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
lt: įjungta

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Noto Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
lt: įjungta

[ctx: Noto Sans font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Noto Sans, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
lt: įjungta

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
lt: Sudėkite valdiklius čia, ir jie atsiras Jūsų tinklalapio šoninėje srityje.

en: Widget Area
lt: Valdiklių Zona

en: Social Links Menu
lt: Socialinių nuorodų meniu

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Proudly powered by %s
lt: %s sistema

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Panašu, kad nepavyko rasti jūsų ieškomo puslapio. Galbūt jums padės paieškos galimybė.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, nieko panašaus rasti nepavyko. Pabandykite įvesti kitokį paieškos raktažodį.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite nuo čia</a>.

en: Nothing Found
lt: Nieko Nerasta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Pages:
lt: Puslapiai:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
lt: Skaityti toliau: %s

en: Comments are closed.
lt: Komentavimo galimybė išjungta.

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s komentaras<!--%2$s-->
lt[1]: %1$s komentarai<!--%2$s-->
lt[2]: %1$s komentarų<!--%2$s-->

en: View all posts by %s
lt: Peržiūrėti visus įrašus, kuriuos paskelbė %s

en: Published by
lt: Paskelbė

en: Page
lt: Puslapis

en: Next page
lt: Kitas puslapis

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Panašu, kad čia nieko nėra. Gal padėtų paieškos įrankis?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
lt: WordPress komanda
