Plugins - TinyMCE Advanced - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: To use this option, add editor-style.css to your theme or a child theme. Enabling this option will also load that stylesheet in the editor.
lt: Norėdami naudoti šią funkciją, turite įdėti failą editor-style.css į savo temą arba portemę. Įjungus šį nustatymą, šis failas bus naudojamas rašyklėje.

en: A stylesheet file named editor-style.css was not added by your theme.
lt: Jūsų tema nepridėjo stiliaus failo editor-style.css .

en: Your theme does not support editor-style.css.
lt: Jūsų tema nepalaiko editor-style.css

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Editors on the front end of the site
lt: Kitos lankytojo dalies rašyklės

en: Other editors in wp-admin
lt: Kitos skydelio rašyklės

en: The main editor (Add New and Edit posts and pages)
lt: Pagrindinė rašyklė (pridėjus naują arba redaguojant esamą įrašą/puslapį)

en: Enable the editor enhancements for:
lt: Įjungti rašyklės patobulinimus:

en: Settings import and export
lt: Nustatymų importas ir eksportas

en: Keep paragraph tags
lt: Išlaikyti paragrafų žymas

en: Create CSS classes menu
lt: Sukurti CSS klasių meniu

en: Font sizes
lt: Šrifto dydžiai

en: Open the TinyMCE link dialog when using the link button on the toolbar or the link menu item.
lt: Naudoti TinyMCE nuorodų įvedimo langą kai paspaudžiate nuorodos įdėjimo mygtuką įrankių juostoje.

en: Alternative link dialog
lt: Alternatyvus nuorodų įvedimas

en: Replace the browser context (right-click) menu.
lt: Pakeisti naršyklės kontekstinį (dešinio pelės klavišo) meniu.

en: Enable more list options: upper or lower case letters for ordered lists, disk or square for unordered lists, etc.
lt: Įjungti daugiau sąrašų parinkčių: mažosios ar didžiosios raidės rikiuotiems sąrašams, taškelis ar kvadratėlis nerikiuotiems, ir pan.

en: Options
lt: Parinktys

note: Description of the plugin/theme
en: Enables advanced features and plugins in TinyMCE, the visual editor in WordPress.
lt: Įjungia papildomas funkcijas ir galimybes WordPress TinyMCE rašyklėje.

en: Please upgrade your WordPress installation or download an <a href="%s">older version of the plugin</a>.
lt: Prašome atnaujinti savo WordPress versiją arba parsisiųsti <a href="%s">senesnę šio įskiepio versiją</a>.

en: TinyMCE Advanced requires WordPress version %1$s or newer. It appears that you are running %2$s. This can make the editor unstable.
lt: Įskiepiui TinyMCE Advanced reikalinga %1$s arba naujesnė WordPress versija. Jūsų versija - %2$s. Rašyklė gali veikti nestabiliai su šia versija.

en: The [Toolbar toggle] button shows or hides the second, third, and forth button rows. It will only work when it is in the first row and there are buttons in the second row.
lt: [Įrankių juostų perjungimo] mygtukas rodo arba slepia antrą, trečią ir ketvirtą mygtukų eiles. Tačiau perjungimas veiks tik tuomet, jei šis mygtukas bus patalpintas pačioje pirmoje eilėje, o antroje juostoje taip pat yra daugiau mygtukų.

en: Restore Default Settings
lt: Atstatyti numatytuosius nustatymus

en: Import Settings
lt: Importo nustatymai

en: Export Settings
lt: Eksporto nustatymai

en: Administration
lt: Administravimas

en: These images will not be available in the Media Library.
lt: Šie paveikslėliai nebus patalpinti į Failų saugyklą.

en: This is not acceptable for larger images like photos or graphics, but may be useful in some cases for very small images like icons, not larger than 2-3KB.
lt: Tačiau ši funkcija netinkama dideliems failams, tokiems kaip nuotraukos ar didelės apimties grafika. Naudingiausia ši funkcija yra mažiems paveikslėliams, tokiems kaip piktogramos, nedidesniems kaip 2-3KB.

en: Works only in Firefox and Safari. These browsers support pasting of images directly in the editor and convert them to base64 encoded text.
lt: Veikia tik Firefox ir Safari naršyklėse. Šios naršyklės palaiko tiesioginį paveikslėlių įklijavimą rašyklėje ir paverčia juos į base64 koduotę.

en: Enable pasting of image source
lt: Įjungti paveikslėlio šaltinio įklijavimą

en: Line breaks in the Text editor would still affect the output, in particular do not use empty lines, line breaks inside HTML tags or multiple &lt;br /&gt; tags.
lt: Naujos eilutės rašyklėje vistiek matysis tekste, todėl nenaudokite jų su HTML žymomis ar keliomis &lt;br /&gt; žymomis.

en: However it may behave unexpectedly in rare cases, so test it thoroughly before enabling it permanently.
lt: Tačiau retais atvejais būna nenumatytų klaidų, todėl gerai ištestuokite prieš įjungdami visam laikui,

en: This will make it possible to use more advanced coding in the Text editor without the back-end filtering affecting it much.
lt: Ši funkcija suteiks daugiau galimybių kodo rašymui rašyklėje

en: Stop removing the &lt;p&gt; and &lt;br /&gt; tags when saving and show them in the Text editor.
lt: Nenaikinti &lt;p&gt; ir &lt;br /&gt; žymų kai išsaugoma ir rodyti jas rašyklėje.

en: Load the CSS classes used in editor-style.css and replace the Formats menu.
lt: Naudoti CSS klases iš editor-style.css ir pakeisti esamą formatavimo meniu.

en: Advanced Options
lt: Papildomi nustatymai

en: Context Menu
lt: Kontekstinis meniu

en: List Style Options
lt: Sąrašų stiliaus nustatymai

en: Unused Buttons
lt: Nenaudojami mygtukai

en: Drag buttons from the unused buttons below and drop them in the toolbars above, or drag the buttons in the toolbars to rearrange them.
lt: Paimkite mygtukus iš nenaudojamų ir nutempę padėkite į aukščiau esančias įrankių juostas. Taip pat galite perdėlioti įrankių juostoje jau esančius mygtukus.

en: Enable the editor menu.
lt: Įjungti rašyklės meniu.

en: Save Changes
lt: Išsaugoti

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Editor Settings
lt: Rašyklės nustatymai

en: ERROR: All toolbars are empty. Default settings loaded.
lt: KLAIDA: Visos įrankių juostos tuščios. Naudojami numatytieji nustatymai.

en: Importing of settings failed.
lt: Nustatymų importas nepavyko.

en: Import
lt: Importuoti

en: Verify
lt: Patvirtinti

en: The settings are imported from a JSON encoded string. Please paste the exported string in the text area below.
lt: Nustatymai importuojami iš JSON formato. Prašome įklijuoti reikšmę į žemiau esantį laukelį.

en: TinyMCE Advanced Settings Import
lt: TinyMCE Advanced nustatymų importas

en: Back to Editor Settings
lt: Atgal  į rašyklės nustatymus

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: It is important that the export is not changed in any way, no spaces, line breaks, etc.
lt: Labai svarbu, kad eksportuoti duomenys išliktų tiksliai tokie kaip yra, nepridedant papildomų tuščių eilučių, tarpų ar pan.

en: Please copy the content and save it in a <b>text</b> (.txt) file, using a plain text editor like Notepad.
lt: Nukopijuokite turinį ir išsaugokite jį kaip <b>tekstinį</b> (.txt) failą, naudodami paprastą teksto redaktorių, tokį kaip Notepad.

en: The settings are exported as a JSON encoded string.
lt: Nustatymai eksportuojami JSON formatu

en: TinyMCE Advanced Settings Export
lt: TinyMCE Advanced nustatymų eksportas

en: Default settings restored.
lt: Atstatyti numatytieji nustatymai.
